Міжнародний день радіології 2017 (IDOR)

Святкуйте з нами

8 листопада Європейське товариство радіології (ESR), Радіологічне товариство Північної Америки (RSNA) та Американський коледж радіології (ACR) відзначатимуть шостий Міжнародний день радіології (IDoR 2017) з радіологічними товариствами у всьому світі. Святкуймо разом!

Міжнародний день радіології – це щорічний захід, метою якого є підвищення обізнаності про цінність, яку ця наука вносить у безпеку обслуговування пацієнтів, та покращення розуміння важливості ролі радіологів у континуумі охорони здоров’я.

Медична візуалізація є однією з найцікавіших та прогресивних дисциплін у сфері охорони здоров’я та полем великої активності з точки зору технологічних та біологічних досліджень. Рентгенівські промені, комп’ютерна томографія (КТ), магнітно-резонансна томографія (МРТ), ультразвукове дослідження та інші медичні технології візуалізації пов’язані з ними, відомі багатьом людям, але точна мета і цінність цих послуг не є широко зрозумілою.

Тому 8 листопада (день коли Вільгельм Конрад Рентген виявив існування рентгенівських променів у 1895 році), було обрано як день дій та обізнаності. Ми сподіваємось сповістити світ про вражаючі медичні, наукові та навіть художні можливості медичної візуалізації, про важливу роль радіолога як частини медичної команди в незліченних медичних ситуаціях та про високі освітні та професійні стандарти, які вимагаються від усіх працюючих працівників у сфері медичної візуалізації.

Основною темою було обрано невідкладну радіологію, щоб виділити важливу роль, яку радіологи відіграють у екстреній медицині, підвищуючи якість догляду та лікування пацієнтів.

Цей день є спільною ініціативою ESR, RSNA та ACR, при повному співробітництві та залученні Міжнародного товариства радіології (ISR), а також партнерських організацій на всіх континентах, включаючи Азіатсько-Океанське товариство радіології (AOSR), Міжамериканський коледж радіології (CIR), Королівський коледж радіологічних досліджень Австралії та Новій Зеландії (RANZCR) та Радіологічне товариство Південної Африки (RSSA, який також представляє сусідні країни). Європейська федерація радіологічних товариств (EFRS) також підтримує Міжнародний день радіології.

Будуть запрошені до участі національні радіологічні товариства, радіологічні субспеціальні товариства, спілки радіографів та споріднених наук з усього світу. Багато хто з яких влаштують такі заходи як публічні лекції, відкриті дні кафедр, виступи національних ЗМІ та прес-заходи.

Щоб бути в курсі останніх повідомлень відвідайте сторінку “International Day of Radiology 2017” на Facebook.